آرون تاو انجمن

خبرهای آموزنده و هشدارگونه

شروع توسط MMM1444 1399-05-25 at 22:05
0 پاسخ به این موضوع
MMM1444
نمایندگی
فعال
ارسالها: 6
دریافت شده: 18104312 تومان
موجودی: 9807190 تومان
زیرمجموعه ها: 83
سلام
خسته نباشید

چند ماه بود که مدیران سیف باکس بخاطر راحتی خودشان یا شاید هم نقص اسکریپت خود الزام کد کپچا را برداشته بودند و برخی مانند بنده با نگرانی از آینده به ادامه فعالیت مشغول بودیم.

از چند روز پیش قابل مشاهده بود که با ویندوز امکان ورود به داشبورد سیف باکس ممکن نبود و تیکت را هم پس از چند روز همچنان بی پاسخ گذاشته بودند!

بهرحال پروژه های خارج از سایت نباید باعث شود حق و حقوق کاربران سیف باکس را به فراموشی بسپارند و مدیریت صحیح امنیتی و حفاظتی از اطلاعات و سرمایه های اعضا را بی ارزش بدانند و دغدغه نداشته باشند!!!

از صبح امروز قابل مشاهده بود که آثار هک شدن سیف باکس در بالا و پایین صفحه اصلی دیده می شد!

و اینک هم سرانجام از دسترس خارج شد و تنها این پیام در صفحه سیف باکس دیده می شود:

Site error: the file /home/safebu/domains/safebux.ir/public_html/index.php requires the ionCube PHP Loader ioncube_loader_lin_5.3.so to be installed by the website operator. If you are the website operator please use the ionCube Loader Wizard to assist with installation.

از تمامی مدیران و کارشناسان و وب مسترهای ایرانی خواهش می کنیم مردمدار باشند و مشتری محور و همواره جانب حق و حقوق کاربران و اعضای بی خبر و مظلوم خود را بگیرند و محافظت کنند و یاد خداوند حکیم را فراموش نکنند که فردای پس از مرگ بسیار روزهای سخت و جانکاهی را در پیش خواهند داشت.

سرفراز و سلامت باشید

مجوزات

logo-samandehi

پـــــل هــــای ارتــــبـــــاطـــــــی

شماره های تماس با ما

03142611338

09136457339

@arvantav


تمامی حقوق مادی و معنوی برای آرون تاو محفوظ است.