قوانین و شرایط استفاده

قوانین و مقررات

 

در ذیل شرایط و قوانین آرون تاو را مشاهده میکنید، این شرایط محتوی قوانین آرون تاو بوده و شامل تمامی خدمات این شرکت میباشد.

 

این توافقنامه از یک طرف از جانب آرون تاو (به آدرس وبسایت arvantav.com) و از طرف دیگر از جانب مشتری (شما، شرکت شما، وکیل شما، نماینده شما، جانشین یا مورث شما) از لحظه تایید آن قابل استناد است.

 

لازم به ذکر است که هنگام  ثبت نام و استفاده از خدمات گزینه ای موجود است که حتما با قبول آن میتوانید ثبت نام خود را آغاز کنید و چنانچه شرایط و قوانین را نپذیرید نمیتوانید ثبت نام کنید.

1 ) این وب سایت پیرو قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است و تمامی عملکردهای اعضا و تبلیغات انجام شده در سایت نیز باید پیرو این قوانین باشند .

 

2 } طبق قوانین جدید در سال 1400 ، روزهای تعطیل رسمی ( ملی ، مذهبی ، محدودیت های کرونایی ... ) تمامی قسمت ها ازجمله واریزبه سایت شرکت ، برداشت ، کلیکی و سودرسانی غیرفعال خواهد شد . لطفا در این خصوص سوال نفرمایید .

 

3 ) هر خط اینترنت و یک کامپیوتر فقط یک حساب

 

4 ) تبلیغات سایت ها و لینک های زیر ممنوع و پذیرفته نخواهد شد

-شرط بندی

-همسریابی و چت روم

6 ) اگر شما در هر صورتی از نوع تقلب یا تخلف دست داشته باشید ، حساب شما بدون اطلاع قبلی پاک خواهد شد و هیچگونه وجهی بازگشت داده نخواهد شد.

 

7 ) آرون تاو  هیچگونه مسئولیتی بابت تاخیر یا لغو پرداخت در صورت وجود جنگ، بلایای طبیعی، شورش، اعتراض یا مسائلی که در کنترل ما نباشد ندارد.

 

8 ) وظیفه دانستن قوانین بر عهده مشتریان گرامی است. از آنجا که قوانین هر بخش بسیار زیاد هستند آرون تاو از توضیح تمام این قوانین به مشتریان عزیز معذور است. برای پرهیز از هرگونه سوتفاهم بهتر است قبل از درخواست ها حتما آگاهی خود را در رابطه با خدمات درخواستی بالا ببرید و همچنین قوانین هر بخش را به دقت مطالعه کنید.


مجوزات

logo-samandehi

پـــــل هــــای ارتــــبـــــاطـــــــی

شماره های تماس با ما

02128424670

داخلی شماره 2

@arvantav


تمامی حقوق مادی و معنوی برای آرون تاو محفوظ است.